Akustik Yüzer Tavan Paneli

Ortamdaki akustiği düzenleyen Akustik Yüzer Tavan Paneli, uğultu, eko ve gürültüyü düzenlemeyi sağlar. Ofis ve çağrı merkezlerinde oldukça kullanımı yaygındır. Çok ses ve gürültünün olduğu ortamlarda izolasyonu sağlar, huzurlu çalışma ortamı oluşmasına vesile olur.

Yüzer tavan panelleri kumaş kaplı, cam yünü levhalar ile üretilir. Dekoratif şekillerde Akustik panel üretimleri yapılmaktadır. İstenilen ebatlarda, renkte ve şekilde tasarlanabilinir Tavan paneli fiyat öğrenmek için bize ulaşın. Özel bağlantı askılı aparatları sayesinde tavana asılır.

Çalışma ortamlarında gürültü, yankı, eko problemlerine çözüm üretilmesine yarar. Ayrıca, kumaş kaplı tavan panelleri ortama uygun olarak istenilen renk ve ebatlarda üretilmektedir.

Yüksek kaliteli Akustik Yüzer Tavan Paneli

Huzurlu çalışma ya da huzurlu yaşam ortamı sağlanması konusunda oldukça faydalı  Akustik Yüzer Tavan panelleri sesi net bir şekilde duyulmasını sağlar.  Asılacağı alanda kumaşın özellikleri ve kalitesi nedeniyle yüksek akustik yalıtımını sağlayan Akustik Yüzer Tavan Paneli ayni zamanda dekorasyona da uyum sağlaması açısından oldukça kullanışlıdır. Bu tavan panelleri iki çeşide ayrılmaktadır biri Akustik Baffle Tavan Paneli diğeri ise Akustik Yüzer Tavan Paneli bu paneller üretiminde kullanlılan malzemeler uluslararası sertifikaya sahip kumaşlardan üretilmektedir. Paneli üzerinde kullanılan akustik kumaşlar yapıları itibariyle aşınma, yırtılma, solma ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeler kullanılarak üretimleri yapılır.

 Akustik Yüzer Tavan Paneli Neden Tercih Edilir

 Yanmaz akustik süngerler ya da özel akustik camyünü ile üretilen Akustik Yüzer Tavan paneli dekoratif malzemelerdendir bu paneller güzellik ve şıklık sağlamasının yanı sıra sağladığı katkı nedeniyle de her zaman tercih sebebidir.

 Yüksek sesli konuşmalarda sesin rahatlık ile dağılmasını sağlar kullanıldığı alana ses emilimi oluşturur. Kullanıma yaygın olan Akustik Yüzer Tavan panelleri ses izolasyonu sağlayan malzemelerdir. Üst kattaki dairenin vermiş olduğu rahatsızlıktan ve diğer çevresel faktörlerden kolaylık ile Akustik tavanlar sayesinde çözüm sağlanır. Oluşturdukları görüntü sayesinde de Akustik tavanlar dekora katkı sağlarlar.

 Evlerde  ve işyerlerinde oldukça şık dekorasyon sağlanır. Gürültüye çözüm üretmesinin yanı sıra dekorasyona da değer katması açısından da rağbet görmektedir.

Tavan Panel çeşitleri

Biri yata olarak diğer ise dikey olarak tavan monte edilen panellerdir. Yatay olarak kullanılan Yüzer Tavan panelleri ortam içerisinde akustik sağlamakla kalmaz yukarı katlardan gelen seslerin duyulmasını önler. Diğeri Akustik Baffle Tavan Paneli dikey şekilde tavana monte edilir Yazının devamı…

Yarattığı çözüm ve kattığı fayda sayesinde özellikle kalabalık çalışılan işyerlerinde, ofislerde, banka şubelerinde, çağrı merkezlerinde Akustik tavan paneli çok fazla tercih edilmektedir. Huzurlu çalışma ve huzurlu yaşam ortamı sağlanabilmesi için oldukça önemli ve çok tercih edilen malzemelerdir

Kumas Kapli Yuzer Panel
Bu Bilgiler Size Faydalı Oldumu ?
[Toplam: 2 Average: 5]
Akustik renkli Tavan Panel resimleri

Tavan panelin özellikleri

Tavana ayrı bir güzellik katan bu Tavan panelleri aynı zamanda ses yankılanmasını etkili bir şekilde önlemektedir.

Akustik tavan panel ürünlerin başka bir özelliği de hafif yapıda olmasıdır.

3d Tavan Paneli

ILETİŞİM

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 8:30-18:30

Adres

Adres : Eyüp Sultan Mahallesi İpekyolu Caddesi Emsal Sokak No:2 Sancaktepe / İstanbul
E-Posta : vegaakustik@gmail.com
Telefon: 0 216 311 8342

error: Yasak