Akustik Paravan

İki alanı bölmek için üretilen akustik panellere akustik paravan denilmektedir. Gürültünün ve rahatsız edici seslerin yoğun olduğu mekanlarda kullanılır. Bu paravanlar, kullanıldığı alanları istenildiği şekilde bölümlere ayıran, dekoratif görüntüye sahip. Mekanın tasarımına uygun renklerde üretilen modüler paravanlar. Gürültünün var olduğu açık ofis gibi çalışma alanlarında kullanılmaktadır. Daha detaylı bir bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Masa seperatörleri ile yaklaşık aynı yapıya sahip olan ara bölücü panelleri, sabit bir konstrüksiyon üzerine entegre edilebildiği gibi, dilerseniz seyyar olarak da imal edilebilmektedir. İhtiyaçlarınıza uygun şekilde dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz ürünlerin tasarım ve imalatı için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Akustik Paravan Özellikleri

Yüksek yoğunlukta akustik cam yünü levhadan oluşur. Ayaklarındaki yükseklik nedeniyle kullanıldığı alanda ara bölücü paneller hava sirkülasyonunu da sağlar. Bu ürünlerde kullanılan akustik mineral yünü levhalar istenilen akustik kaplama yapılır, üzeri kumaşlar ile kaplanır. İstediğiniz kumaş renk kaplanabildiği için masa paravanını kullanılacağı alandaki dekorasyona da kolaylık ile uyum sağlar. Modüler olması sayesinde de arzu edildiği şekilde istenilen bölgeye taşınabilmesi akustik hareketli paravan kullanımını yaygınlaştırmıştır.

Ortama uygulanan renkli, bir çok model seçeneğine sahiptir. Dekoratif hava katan kullanıldığı ortamdaki ses karışıklığı, yankı, eko gibi sorunları gidermektedir. Ara bölücü panelleri yoğun ses karışıklığı ve diğer sorunların olduğu mekanlarda sunulabilecek en iyi çözüm ve üründür. Kumaş kaplı paneller oldukça dayanıklıdır, ve bakım gerektirmezler. Bir çok kontrol aşamasından geçirilen  Paravan panelleri sıcağa, soğuğa dayanıklı, rengi atmayan, solmayan, aşınmayan kumaşlardan üretilir.

Neden Akustik Paravan kullanılmalı ?

Mekan Ses yalıtımı sağlayan akustik kaplama tavan, duvar, ortam bölücü paneller şeklinde, sesi emen, yalıtan dekoratif ses yalıtım panelleridir. Çalışma ortamlarında sesin frekansını dağıtır. Rezonansa girmesini önleyen ara bölücü paravanlar ve akustik paneller oldukça kullanışlıdır. Rahatlık sağlayan ve dekorasyona göre tasarlana bilirlikleri açısından da oldukça fazla fayda sağlarlar.

Ayrıca, bir toplantı ihtiyacınız olduğunda alanı hızlıca bölmek ve seslerin girişini engelleme için ara bölücü kullanabilirsiniz. Özellikle açık ofislerde ve çok geniş alanların bir bölümünde ayrılmış alan ihtiyacı duyulan durumlarda kumaş kaplı paravan ürünleri kullanılabilmektedir. Ar

 

Akustik Paneller paravan ev
Bu Bilgiler Size Faydalı Oldumu ?
[Toplam: 2 Average: 5]

Akustik Paravan Resimleri

Ara bölücü duvar paneli

Panellerin üzeri kumaş kaplıdır ve istenilen ortama uyum sağlayacak şekilde renk seçimi yapabilirsiniz.

Akustik Paravan
ILETİŞİM
Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 8:30-18:30

Adres

Adres : Eyüp Sultan Mahallesi İpekyolu Caddesi Emsal Sokak No:2 Sancaktepe / İstanbul
E-Posta : vegaakustik@gmail.com
Telefon: 0 216 311 8342

error: Yasak