Akustik Masa Seperatörü

Modern zamanlarda özellikle çok katlı yapılarda açık ofis uygulaması yoğunlukla tercih edilen bir seçenektir. Zira tek bir alan içerisinde kontrolü basit bir yerleşim düzeni elde etmek mümkün olmakta ve ferah bir alandan herkesin faydalanabilmesi sağlanabilmektedir. Ancak Açık ofislerin de bazı handikapları vardır. Örneğin birbiri ile bitişik masalarda çalışanların birbirini rahatsız etmesi neredeyse kaçınılmazdır. Bu durumda Akustik Masa Seperatorü panelleri kullanılarak sorunlara efektif çözümler sağlamak mümkündür. Ayrıca son derece şık tasarımlara sahip akustik masa seperatörü ürünleri, ofislerin dizaynına uygun hale de getirilebilmektedir.

Nerelerde Akustik Masa Seperatörü kullanılır ?

Çağrı merkezleri ve benzeri açık ofis uygulamalarında sesin yankısının azaltılması ve gürültünün yok edilmesi için akustik masa seperatörü’nün üzerinde basotect sünger ürünleri tercih edilebilmekte ve mükemmel çözümler elde edilmektedir. Akustik Masa Seperatörü isteğe özel olarak tasarlanabilmektedir.

Neden Akustik Masa Seperatörü kullanılmalıdır ?

Zira her ofiste kullanılan oturma sistemleri farklıdır ve estetik ilkeler gereği en iyi tasarım gerekli olmaktadır. Görünüşte herhangi bir ayırıcı unsurdan farklı görünmüyor olsalar da, basotect sünger kullanılarak üretilen Akustik Masa Seperatorü panelleri sesi yalnızca karşı tarafta aktarmayı engellemekle kalmaz, yankı ve gürültüyü de en aza indirir. Böylece verimli iletişim mümkün olabilmektedir.

Kaçınılmaz biçimde kullanmak durumunda olduğumuz Akustik Masa Seperatorü en verimli çalışma ortamını elde etmek için tasarlanmış olması büyük öneme sahiptir. Masaların arasında akustik panel olarak kullanılan Akustik Masa Seperatorü çeşitleri çok daha sessiz ve kaliteli bir çalışma ortamından faydalanmayı mümkün kılıyor. En çok kullanıldığı alanların başında çağrı merkezleri gelmektedir. Ancak masaların birbirine çok yakın olduğu diğer ofis ortamlarında da sıklıkla tercih edilmektedir.  Mekanınızda ses karışıklığı sorunlarını gidermek için ses yalıtımı yaptırmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

AKUSTIK MASA SPERATÖRÜ
Bu Bilgiler Size Faydalı Oldumu ?
[Toplam: 2 Average: 5]

Akustik Masa Seperatörün resimleri

Akustik Masa Seperatörü

Ana malzemelerin içerisinde cam yünü ve cam tülleri mevcuttur. Santim aralıkları ise 4 cm'den başlayıp 6 cm'e kadar uzanabilir. Akustik masa seperatörü ürünlerinde de renk tercihleri tamamen alıcıya bırakılmış durumda.

Akustik Baffler Tavan ve masa speratörü

ILETİŞİM

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 8:30-18:30

Adres

Adres : Eyüp Sultan Mahallesi İpekyolu Caddesi Emsal Sokak No:2 Sancaktepe / İstanbul
E-Posta : vegaakustik@gmail.com
Telefon: 0 216 311 8342

error: Yasak