Akustik Kumaş Kaplı Panel

Kullanılacağı alanda kumaşın özellikleri ve kalitesi nedeniyle yüksek akustik yalıtımını sağlamasının yanı sıra dekorasyona da uyum sağlaması açısından oldukça kullanışlıdır. Akustik kumaş kaplı panel  için kullanılan malzemeler uluslararası sertifikaya sahip kumaşlardan üretilmektedir. Akustik panel sistemlerimizin tam akustiği ve hacim akustiği sağlanacak şekilde oluşturulmasına da özen göstermekteyiz. Bir akustik ortam yaratılması için kumaş kaplı panellerimiz, hem ses yalıtımı konusunda hem de akustik konusunda son derece ciddi neticeler sağlayacaktır.

Nerelerde Akustik Kumaş Kaplı Panel Kullanılabilir

Nerelerde kullanılacağı konusunda bazı soru işaretleri olabilir. İçinde cam yünlü yüzeyinin kumaş kaplı olduğu panellerimizin görüntü olarak ilgi görmesi ve stabil formda olması son derece önemlidir. Duvarların yüzeylerinin tamamını kapladığında  da istediğiniz sonuçları verecektir, duvarların bazı bölümlerinde kullanılması yani tamamına uygulanmaması da yine belirli sonuçları sağlayacaktır. Firmamızla görüşme sağlayarak beklentilerinize uygun bir hizmet elde edebilirsiniz.

Kumaş Özellikleri

Panelin üzerinde ki kumaş bakım gerektirmez. Kaliteli bir kumaştır, renk olarak Akustik duvar panel seçimi size bırakılmıştır. Paneller çeşitli şekillerde üretilebilmektedir genellikle beşgen, altıgen şekilleri tercih edilmektedir.  Kumaş dışında bazı alternatifleri mevcut durumdadır. Yüzey delikli ve derzli Akustik Ahşap panel seçeneklerimizi tercih etmeniz de mümkün olabili

Uygulama yöntemlerimizle tavanlarda çeşitli askı aparatları tercih edilerek asılması mümkün olan bir sistemden bahsetmek gerekecektir. Duvarlarda da direkt olarak yapıştırma ya da çelik karkas nitelikli yüzeylere monte edilebilir bir ürün olduğunu da belirtmemiz mümkündür. 

Ses yalıtımı ayrıcalığını sağlayabilmemiz için uygulama yapılacak alanı belirleyerek incelememiz gerekecektir. Genel itibariyle büyük ofis ve salonlarda içeride oluşan yankıyı, enstrüman ve akustik ses kayıtlarında da ortaya çıkan sorunları önleyebiliyoruz. Çeşitli renk tonu ve ölçülerimiz kapsamında üretim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz akustik yapılı kumaş türlerimiz de mevcuttur. İki farklı sınıfa ait olan kumaş türümüzü de inceleyebilirsiniz.

İki sınıf kumaş olmasından dolayı bu iki çeşidimizi de incelemek gerekir. Birinci sınıf olan kumaş türümüz, ahşap panellerin arka kısmında tercih edilen keçe kumaşlardan ibarettir. İkinci sınıf olan akustik kumaş türümüz ise, panellerin ön yüzüne kullanılan ve salonun iç tarafına bakan kısmı kumaşla kaplanmış olan ürünlerdir. Bu kumaşlarımız, masalar arasındaki seperasyon seperatör seçeneklerinde de tercih edilmektedir.

Akustik nitelikli kumaşlarla kaplanmış panellerin hem ön hem de arka kısmı cam tülüyle kaplanmış, yüksek yoğunluğa sahip levhaların görünen yüzü ve daha güçlü hale getirilmiş kenarları da çeşitli renklerde darbelere karşı direnç için kumaş seçeneklerimizle güvenilir bir şekilde kaplanmaktadır.

Bu Bilgiler Size Faydalı Oldumu ?
[Toplam: 4 Average: 4]

Kumaş Kaplı Akustik Panel Resimleri

Akustik Kumaş Kaplı Panel

Akustik panellerin NRC değer aralığı genel itibariyle 0,90 – 1,00 değerini karşılayacak niteliktedir. Mekanlarda bulunan değişik frekanslara sahip ses dalgalarının duvar ve tavan yüzeylerine çarpması sonucunda rezonans durumuna dönüşmesini engelleyici ve sesin net bir şekilde duyulmasını sağlayan cam yünü üstü kumaş kaplamalı akustik panel kaplama ürünleridir.

Yesil Akustik Panel
ILETİŞİM

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 8:30-18:30

Adres

Adres : Eyüp Sultan Mahallesi İpekyolu Caddesi Emsal Sokak No:2 Sancaktepe / İstanbul
E-Posta : vegaakustik@gmail.com
Telefon: 0 216 311 8342

error: Yasak