Akustik Baffle Tavan Paneli

Ses izolasyonunda ve ses yalıtımında tüm problemlere çözüm üreten Akustik Baffle Tavan Paneli ofis ortamlarında oluşan yankı, eko ve gürültüye çözüm üreterek huzurlu, konforlu ve rahat çalışma alanları yaratmaktadır. Bulunulan ortamlarda sesin çok daha net duyulmasına olanak veren Akustik Baffle Tavan Paneli beraberinde çeşitli frekanstaki ses dalgalarının tavan ve duvara çarparak oluşturduğu rezonans girişini önler. Özellikle Akustik paneller çok personelin çalıştığı, yoğun müşterinin ağırlandığı kontrolsüz gürültünün olduğu ortamlarda yarattığı yalıtım sayesinde oldukça önemli fayda sağlamaktadır.

Neden Akustik Baffle Tavan Paneli kullanılmalıdır ?

Ortamda akustiği düzenleyen Akustik Baffle Tavan Paneli oluşan gürültü, uğultu, eko ve yankıyı kontrol altına almaktadır. Özellikle yoğun personelin çalıştığı, çok fazla telefon sesi olan ofis ya da çağrı merkezlerinde kullanılmaktadır. Çalışma ortamlarına istenilen huzuru yaratma konusunda oldukça tercih edilen bir üründür. Baffle Tavan Paneli sağladığı faydanın yanısıra kullanılan ortama farklı ve oldukça hoş bir dekor sağlar.

Baffle Tavan Paneli

Ses yalıtımı sağlamanın dışında kullanıldığı Akustik Baffle Tavan Paneli ortama dekor katarak şık görünüm oluşmasını sağlamaktadır. Oldukça önemli akustik düzenleme panelidir. Ortamda oluşan yankı, eko, sese kesin çözüm getirerek oldukça şık görüntü yaratır. Baffle Tavan Paneli, kullanılan çok özel cam yününün yapısı sayesinde, ofis ortamında makinalardan ve insanlardan kaynaklı gürültüyü hızlıca emerek, çalışma ortamını oldukça sağlıklı kılmaktadır. Bu Baffle Tavan paneller dışında Akustik Yüze Tavan Panelleri bulunmaktadır.

 Akustik Panellerin Yarattığı Faydalar

İstenilen şekil ve renkte üretilebilen Akustik kumaş kaplı baffle paneli üzeri kaliteli kumaşla kaplanır. Kullanılan kumaşın özelliği oluşan sesi emmesi sayesinde oluşan gürültüyü ortadan kaldırmayı sağlamasıdır. Kumaşta kullanılan renkler ofis ortamına göre rahatlık ile seçilip, ofiste çalışanlar içinde oldukça estetik bir ortamda da çalışma alanı yaratır. Sağladıkları fayda nedeniyle kumaş kaplı akustik panel son yıllarda oldukça fazla tercih edilmektedir. Kullanılan kumaşların kalitesi uluslararası sertifikaya sahiptir. Oluşan her türlü gürültüye karşı izolasyonu kolaylıkla sağlamaktadır. Kumaşlar yapıları itibariyle yırtılma, yanma, aşınma, solmaya karşı dayanıklı olarak üretilirler daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın. Akustik kumaş kaplı panel bu özelleri nedeniyle tercih sebebi oluşturmaktadır. Yaşanan çağda akustik kaplama çalışma ortamlarında makinalardan ve insanlardan kaynaklı gürültüye kesin çözüm üretmekte ve ihtiyaç duyulan ses emilimini sağlamaktadır.
Ofis ses yalitimi Tavan Paneli
Bu Bilgiler Size Faydalı Oldumu ?
[Toplam: 3 Average: 4.7]

Baffle Tavan Panel Resimleri

Baffle Tavan Panel Özellikleri

- Alev almayan ve yanmayan özellikte bir malzemedir.
- 95 kg/m3 yoğunlukta akustik cam yünü levhadır.
- Akustik emilim değeri son derece yüksektir.
- Farklı renklerde ebatlarda üretilmektedir.
- Hijyenik akustik bir yalıtım malzemesidir.

Yankilanma onleyici paneller

ILETİŞİM

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 8:30-18:30

Adres

Adres : Eyüp Sultan Mahallesi İpekyolu Caddesi Emsal Sokak No:2 Sancaktepe / İstanbul
E-Posta : vegaakustik@gmail.com
Telefon: 0 216 311 8342

error: Yasak