Akustik 3 Boyutlu Panel

Her yapı için özel bir tasarım altında ele alınan akustik panel çeşitleri, 3D görüntüsüyle farklı bir etki ortaya çıkarmaktadır. Farklı hacimlerdeki odalarda doğru etkiyi sağlamak için 3D ses emici paneller titiz bir çalışma içerisinde üretilmekte; montajları profesyonel anlaştı yapılmaktadır. Tasarımı gerçekleştirilen odaya ayrıca farklı bir derinlik katan bu sistemler, kaliteli malzeme yapısı altında akustik kumaş panel ile gerçekleştirilmektedir. Özel imalat tasarımı ile ortamda en doğru akustiği yakalamak için hazırlanan Akustik 3 Boyutlu Panel, özel malzeme yapısı sayesinde uzun yıllar güven içerisinde kullanılabilmektedir.

Hem fiziksel açıdan farklı ayrıcalıklar elde etmek hem de görsel konuda güzel bir görünüm yakalamak için, Akustik 3 Boyutlu Duvar Paneli çeşitleri çok fazla değerlendirilmektedir. Alandaki istenmeyen arka plan gürültüsünü yok etmek ve yankıları minimum seviye çekerek, muhteşem bir akustik etkisi yaratmak adına gerçekleştirilir.

Akustik 3 Boyutlu Panel Üretim aşaması

Üretim malzemesi olarak kumaş kaplı akustik panel seçenekleri üzerinden tasarımları yapılır. Akustik 3 Boyutlu Duvar Panel  ile yankı olmayan harika bir ses alışveriş ortamı yaratabilirsiniz.

Bu 3D akustik paneller aynı zamandayüksek bir ses yutum kapasitesine sahiptir. İç ve dış kapsamdaki ses dengesini istenilen noktaya gelmesine olanak tanımaktadır. Sizde bu Akustik 3 Boyutlu Duvar Panel  ürünlerimizden sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Ses yalitimi
Bu Bilgi Size Faydalı oldumu ?
[Toplam: 5 Average: 5]

Her türlü sesi keserek etkili bir akustik yaratan kumaş panel çeşitleri, aynı zamanda 3D görüntüsüyle harika bir tasarım ortaya çıkarmaktadır. Görsel olarak rengarenk modellemeler ile mekanların havasını değiştiriyor. Ortamda istenilen akustik yakalanırken; daha ferah ve zengin bir görünüm ortaya çıkarılmaktadır. Bu konuda birçok değişik tasarım kapsamında üretimleri gerçekleştirilir.

 – Altıgen akustik duvar panelleri

 – Piramit akustik duvar panel çeşitleri

 – Üçgen akustik kumaş kaplı duvar modellemeleri

 – Özel üretim altında asimetrik tasarımlar

 Tüm bu 3 boyutlu akustik paneli modellemeleri değişik şekil tasarımları altında her mekâna özgün bir etki sunmaktadır. Böylece hem görsel açıdan istenilen görünüm yıkanırken hem de akustik ayrıcalık kaliteli şekilde elde edilir. 

 Profesyonel bir yapı altında ele alınan akustik kaplama ürünleri, kaliteli malzeme yapısı ve etkisiyle birçok yerde kullanılmaktadır. Açık plan ofislerde, çok amaçlı salonlarda, stüdyolarda, konferans salonlarında ve görüşme odalarında istenilen rahatlığın elde edilmesinde fırsat vermektedir. Her türlü mekanda dekoratif bir yapı oluşturulurken; istenilen akustik sağlanır.

Akustik Panel png

3D AKUSTIK PANEL ResimlerI

3D Akustik Duvar Paneli

Akustik 3D Duvar Paneli ofislerde ve studyolarda dekoratif amacıyla kullanılan panellerdir. 3D paneller ses yalıtmı sağlar,  ses karışıklığı, eko gibi sorunları giderir aynı zamanda akustik 3 boyutlu kumaş kaplı paneller ortama hoş bir görünüm kazandırır. 3D Akustik Paneller diğer kumaş kaplı akustik panelle bire bir aynı özelliklere sahiptir. İstenilen renklerde, ebatlarda ve şekillerde üretilebilir.Kumaş kaplı akustik panelle Ofisiniz veya Stüdyonuz için hoş ve güzel bir ortam uluşturabilirsiniz.

3 boyutlu akustik panel
ILETİŞİM
Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 8:30-18:30

Adres

Adres : Eyüp Sultan Mahallesi İpekyolu Caddesi Emsal Sokak No:2 Sancaktepe / İstanbul
E-Posta : vegaakustik@gmail.com
Telefon: 0 216 311 8342

error: Yasak